PORSELEN LAMİNA VENEER (YAPRAK PORSELEN)

Diş tedavisi sırasında hastaların en büyük isteklerinden biri, minimal hasara neden olan tedaviler ile gülüşlerinin sağlıklı ve estetik dönüşümüdür. Bu bağlamda, göze takılan kontakt lenslere benzer porselen lamina tedavisi uygulanmaktadır. Porselen laminalar ince seramik parçalarından oluşan, ancak mükemmel optik özellikler sunan materyallerdir. Minimal diş kesimi gerektirdiği hatta bazen hiç gerektirmediği için en konservatif tedavilerden biri olarak kabul edilir.

Porselen Lamina Tedavisi - Bursa Diş Hekimi

Kalınlıkları 0,2 ila 0,5 mm arasında değişen porselen laminalar doğal dişler ile uyum sağlayan mükemmel bir renk kararlılığına sahiptir. Ayrıca ağız içerisindeki dokular ile biyouyumluluğa sahip uzun ömürlü bir tedavi yöntemidir.

Hastalardan alınan fotoğraflar ve ağız içerisinden elde edilen modeller ile yapılan tasarım sonrasında öngörülebilir bir tedavi planı yapılır ve hastaya sunulur. Porselen lamina tedavisi genelde dişlerinin şeklini beğenmeyen, hafif çapraşıklıkları olan, dişlerinde renk uyumsuzluğu olan hastalara uygulanır.

Porselen Lamina Tedavisi - Bursa Diş Hekimi
Porselen Lamina Tedavi Fiyatı

Tedavi ücretinin belirlenmesi için öncelikli olarak muayene edilmeniz gerekmektedir. Lütfen muayene randevusu alınız.

İLETİŞİM

Özel Bursa Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Muammer Aksoy Cad. Gölpark 1 Sit. No:21 Nilüfer/BURSA

0 224 225 44 41

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 9:00 - 21:00

Cumartesi: 9:00 - 18:00

Pazar: Kapalı